Кутия за поздравителни картички по случай деня на влюбените е поставена във фоайето на ПГДС - Хасково. Автори на тазгодишната инициатива са учениците от 8а клас.
"Сбъдна се нашата мечта - училището да има собствено общежитие", с тези думи директорът на гимназията по дървообработване и строителство Александър Батимов откри общежитието на школото.