|
Кутия за валентинки в училище |
|
13 фев 2007 |
 Кутия за валентинки Кутия за поздравителни картички по случай деня на влюбените е поставена във фоайето на ПГДС - Хасково. Автори на тазгодишната инициатива са учениците от 8а клас.
На 14 февруари, осмокласниците ще отворят кутията и ще дадат лично валентинките на техните притежатели. Това ще стане до края на учебните занятия, обещаха организаторите. |