|
За „Любовта в нас“ пишат наши ученици |
|
11 фев 2021 |
|
С наближаването на най-романтичния празник „Св. Валентин“ в сърцата на младите хора е спотаена надеждата за изживяване на красивото чувство – любов. Всеки очаква своята валентинка. В поетичните мисли на наши талантливи ученици се ражда идеята да споделят вълнуващи чувства и емоции в свои творби и да ги посветят на всички учители и ученици от Царската гимназия. За „Любовта в нас“ пишат Алисия Николаева от 11б и Николай Бургов от 11в. Честит празник!
|