|
Ученици от ПГДС „Цар Иван Асен II“ на ски училище |
|
19 фев 2020 |
За поредна година ученици от ПГДС „Цар Иван Асен II“, в периода от 13.02 до 16.02.2020 г., проведоха любимото си ски училище на хижа „Мальовица“. Групата се състоеше от 50 ученици и 4 преподаватели. На 13 и 14 февруари с голямо вълнение една част от нашите гимназисти направиха своите първи стъпки като начинаещи в обучението по ски, а други се забавляваха в карането на шейни. Учениците се наслаждаваха на невероятно красивата природа и чистия планински въздух. На 15 февруари се проведе зимен поход до връх Мальовица, който донесе много усмивки, настроение и незабравими спомени. Всички бяха доволни от прекрасното време, от безбройните положителни емоции, от новите ски умения, от една истинска зимна ваканция, която носи не само емоционален заряд, но и физическо укрепване. С много усмивки и обещание да се върнат отново тук през следващата зима завърши ски училището на хижа „Мальовица“.
|