С усмивка срещу насилието

11д клас е инициатор на празника „С усмивка срещу насилието“, който беше с благотворителна кауза в помощ на Божидара Велчева. С подкрепата на училищния психолог г-жа Кр. Тюмбелева и учителите по ФВС се проведоха забавни игри, в които участие взеха … Продължете с четенето на С усмивка срещу насилието